Logo

 Wizytówka:

Liceum Ogólnokształcące
im. Marsz. St. Małachowskiego
w Płocku

ul. Małachowskiego 1
09-400 Płock

Dyrektor Liceum
mgr Katarzyna Góralska

tel. 24 366-66-00
tel. 24 366-36-00
fax 24 366-36-01
Forum Banner


      


Sponsorzy

Rekrutacja
, czyli wszystko co powinieneś wiedzieć jeśli chcesz się tutaj znaleźć!

O szkole
- Małachowianka to najstarsza szkoła w Polsce. Istnieje nieprzerwanie od 1180 roku.

Chór "Minstrel"
powstał w Małachowiance w 1992 roku. Jest to chór mieszany.

Siatkówka, koszykówka, lekkoatletyka,
czyli po prostu sport w Małachowiance.

Małachowiacy w internecie
, czyli linki do stron uczniów i absolwentów.Konkurs WIEDZA o ROSJI
poniedziałek, 18.04.2016

W ostatnią sobotę odbył się w naszej szkole Konkurs "Wiedza o Rosji" organizowany w ramach polsko-rosyjskiego projektu przez Regionalne Stowarzyszenie Wschód - Zachód (Płock, Polska), Harcerski Zespół Pieśni i Tańca "Dzieci Płocka" (Płock, Polska), Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe Kraju Ałtajskiego "Dom Polski" (Barnauł, Rosja), Rosyjski Ośrodek Nauki i Kultury (Warszawa, Polska) oraz Fundację "Centrum Rosyjsko-Polskiego Dialogu i Porozumienia" (Moskwa, Rosja).

Wśród uczestników było czworo uczniów z naszej szkoły:
Magda Abramczyk (kl. IIIe),
Karolina Filipczak (kl. IIIb),
Julia Palińska (kl. IIIc)
oraz
Robert Siemiątkowski (kl. IIa).

Jednym z laureatów został właśnie Robert. W nagrodę zaproszono Go na wycieczkę do Rosji, która odbędzie się w okresie od 13 do 21 września 2016r. Będzie mógł zwiedzić Moskwę, Kaliningrad i Górny Ałtaj (Syberia). Wszelkie koszty związane z wyjazdem do Rosji pokrywa fundator nagrody Fundacja "Centrum Rosyjsko-Polskiego Dialogu i Porozumienia" (Moskwa, Rosja).
Julka z IIIc jest na liście rezerwowej (zabrakło Jej jednego punktu).

GRATULUJEMY!