Logo

 Wizytówka:

Liceum Ogólnokształcące
im. Marsz. St. Małachowskiego
w Płocku

ul. Małachowskiego 1
09-400 Płock

Dyrektor Liceum
mgr Katarzyna Góralska

tel. 24 366-66-00
tel. 24 366-36-00
fax 24 366-36-01
Forum Banner


      


Sponsorzy

Rekrutacja
, czyli wszystko co powinieneś wiedzieć jeśli chcesz się tutaj znaleźć!

O szkole
- Małachowianka to najstarsza szkoła w Polsce. Istnieje nieprzerwanie od 1180 roku.

Chór "Minstrel"
powstał w Małachowiance w 1992 roku. Jest to chór mieszany.

Siatkówka, koszykówka, lekkoatletyka,
czyli po prostu sport w Małachowiance.

Małachowiacy w internecie
, czyli linki do stron uczniów i absolwentów.Czy to już

Co tak naprawdę łączy i spaja nas ludzi! nas mieszkańców PŁOCKA!? Wiosna. Utopiłam już swoją marzannę w Wiśle. Podpaliłam kukłę budząc zdumienie kilku przechodniów. Patrzyłam jak się kopci, nieźle dymiło wszystko spalone na popiół utkwiło w lodzie spojrzeń i nieczystościach wydalanych z organizmu co wieczór i co rano i co popołudnie jak kto musi, bo jak Platon swego czasu teorie swoje mądre wyprowadzał to mówił o atomach budujących ciałko nasze kochane. W tobie tez może być kukły mojej kawałek jak żeś z Płocka, bo wszystkich nas łączy JEDNO! Wodę z Wisły czerpiemy tę samą brudna i syfiastą.

Czy to wiosna już czy nie jeszcze? Rano 19.03.04. Pogoda anomalna marzec przecie a do mojego pokoju pod podejrzanym kontem wpadają promienie słońca. Zawsze pomieszczenie tonące w mroku... przyzwyczajona do zachłystywania się nim, brodzenia po kolana albo dryfująca ze świeczką otwieram oczy i co widzę JASNO! WSZĘDZIE JASNO! Jasno tu jasno tam!. Nareszcie posprzątać można tzw wiosenne porządki robi się właśnie pod wpływen zmiany krzywizny promieni docierającej do powierzchni skorupy ziemskiej, bo wszystko to co w zimie porzucone zostało gdzieś w odległych kontach teraz nieprzyzwoicie drażni i świerzbi. Dlatego stwierdzić fakt trza, że TO JUŻ!.

Pod oknami coroczna pornografia zwierzęca!. Matka natura obdarowała koty narządem kopulacyjnym. Amen za to, że żaby, muchy i inne nie wydają przy tym dźwięków przyprawiających ludzi o dreszcze...(czy one muszą to robić w tak głośny sposób!!!!) . Znaczy też, że już!

Wwww SZKOLE kolekolekolekole echem się głos obija na korytarzu. Znaczy, że już!.

Ciepło, woda Wiślana odbija światło załamane na każdym pływającym w niej brudzie, czyli błyszczy jak olej (kto jeszcze nie był niech się wstydzi!)znaczy, że JUŻ!.

Czy jest jeszcze nadziej a? Można sobie nadziać marzanne na kij i utopić.

Karafka_z_truciną.

[powrót do głównej]