Kadra nauczycielska
DYREKTOR
Katarzyna Góralska
ZASTĘPCA DYREKTORA
Piotr Sosnowski
ZASTĘPCA DYREKTORA
Bogdan Iwański
JĘZYK POLSKI
Dorota Chylińska
Renata Kutyło-Utzig
Anna Patelska
Agnieszka Rola
Elżbieta Szczepańska
Magdalena Wilk
JĘZYK ANGIELSKI
Aneta Dłutek
Milena Gurdzińska
Dorota Radaszkiewicz
Ewa Rashid
Anna Skowrońska
Małgorzata Szymczak
Eliza Wójtewicz - Brzozowska
Paula Zuchniewicz
Krzysztof Gąsiorowski
Marek Prystański
JĘZYK FRANCUSKI
Domicela Pęcherzewska
Agnieszka Szymanowska
JĘZYK ŁACIŃSKI I KULTURA ANTYCZNA
Renata Bączek
ŁACINA W MEDYCYNIE
Renata Bączek
GEOGRAFIA ANTYCZNA
Renata Bączek
JĘZYK NIEMIECKI
Małgorzata Góralska
Monika Malewska
Iwona Sarwińska
Piotr Sosnowski
JĘZYK ROSYJSKI
Maria Sieczkowska
JĘZYK WŁOSKI
Karolina Jeznach
HISTORIA
Małgorzata Nowicka
Beata Pietrzak - Lisiecka
Michał Kacprzak
Dorota Krzeska
HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO
Małgorzata Nowicka
Beata Pietrzak - Lisiecka
Michał Kacprzak
Dorota Krzeska
WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE
Beata Pietrzak - Lisiecka
Iwona Sarwińska
HISTORIA PRAWA
Beata Pietrzak - Lisiecka
BIOLOGIA
Joanna Felczyńska
Wiesława Iwańska
Karolina Skiba - Nowak
Małgorzata Stachowicz
Ewa Tomaszewska
GEOGRAFIA
Elżbieta Berent
Violetta Kilarska
Anna Siulborska
Piotr Sosnowski
MATEMATYKA
Danuta Dworczyk
Ewa Morawska
Monika Nycz
Anna Obczyńska
Anna Wiśniewska
Grażyna Witkowska
Paweł Fijołek
Cezary Obczyński
FIZYKA
Grażyna Witkowska
Bogdan Iwański
Grzegorz Kamiński
Janusz Kempa
Roman Rumianowski
CHEMIA
Wanda Bieńkowska
Anna Kwiatkowska
Katarzyna Stępniak
Alicja Wójcik
INFORMATYKA / TECHNOLOGIA INFORMACYJNA
Milena Gurdzińska
Grzegorz Kamiński
Robert Kamiński
Cezary Obczyński
Sebastian Ostrowski
INFORMATYKA W MATEMATYCE
Cezary Obczyński
EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA
Agmieszka Kacprzak
Michał Kacprzak
PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ
Ewa Rashid
Iwona Sarwińska
Małgorzata Szymczak
PRZYRODA
Grzegorz Kamiński
Karolina Skiba - Nowak
Piotr Sosnowski
Alicja Wójcik
WYCHOWANIE FIZYCZNE
Joanna Atlak
Sylwia Bogiel
Anna Chudzik
Magda Janiszewska
Zbigniew Chrobociński
Michał Kowalski
Jacek Łazowy
Piotr Przybylski
WIEDZA O KULTURZE
Małgorzata Góralska
Marek Prystański
WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE
Monika Malewska
Aneta Dłutek
RELIGIA
ks. Arkadiusz Czubakowski
ks. Marek Piątkiewicz
ks. Andrzej Pieńdyk
ks. Rafał Winnicki
ETYKA
Anna Stachowicz
CHÓR
Eliza Łochowska
Sławomir Gałczyński
BIBLIOTEKA
Magdalena Częstochowska - Jędrzejak
Dorota Radaszkiewicz
Anna Skowrońska
Paula Zuchniewicz
Sławomir Gałczyński
PEDAGOG
Agnieszka Garstka
PSYCHOLOG
Anna Ligor
SEKRETARZ LICEUM
Alina Bała
Katarzyna Kuplińska - ds. zwiedzania i udostępniania Auli
SEKRETARIAT UCZNIOWSKI
Aleksandra Pocheć - starszy referent
Mariola Wieteska - sekretarka
KADRY/KSIĘGOWOŚĆ
Agnieszka Kopcińska - samodzielny referent
KIEROWNIK GOSPODARCZY
Tomasz Rutecki
ARCHIWUM
Elżbieta Ciesielska - Zając
Bogumiła Kołodziejska
Renata Kutyło - Utzig
PIELĘGNIARKA SZKOLNA
Iwona Ulińska