Logo

 



Wizytówka:

Liceum Ogólnokształcące
im. Marsz. St. Małachowskiego
w Płocku

ul. Małachowskiego 1
09-400 Płock

Dyrektor Liceum
mgr Katarzyna Góralska

tel. 24 366-66-00
tel. 24 366-36-00
fax 24 366-36-01
malachowianka@op.pl



Forum Banner


      



Rekrutacja
, czyli wszystko co powinieneś wiedzieć jeśli chcesz się tutaj znaleźć!

O szkole
- Małachowianka to najstarsza szkoła w Polsce. Istnieje nieprzerwanie od 1180 roku.

Chór "Minstrel"
powstał w Małachowiance w 1992 roku. Jest to chór mieszany.

Siatkówka, koszykówka, lekkoatletyka,
czyli po prostu sport w Małachowiance.

Małachowiacy w internecie
, czyli linki do stron uczniów i absolwentów.



Olimpijczycy


rok imię i nazwisko olimpiada imię i nazwisko nauczyciela
2016/2017 Adrian Macion finalista XLVI Olimpiady Biologicznej Wiesława Iwańska, Karolina Skiba-Nowak, Milena Leszczyńska
2016/2017 Adam Żółtowski finalista XLIII Olimpiady Historycznej dr Michał Kacprzak
2016/2017 Szymon Będzikowski finalista XXXV Olimpiady Języka Łacińskiego Renata Bączek
2015/2016 Julia Brzózka finalistka XLVI Olimpiady Literatury i Języka Polskiego Elżbieta Szczepańska
2015/2016 Jakub Kubit finalista XXXIV Olimpiady Języka Łacińskiego Renata Bączek
2015/2016 Łukasz Aftański laureat II edycji Olimpiady Wiedzy o Mediach Elżbieta Szczepańska
2014/2015 Anna Grabarczyk finalistka XXX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej Wiesława Iwańska
2014/2015 Dawid Brygier finalista XLI Olimpiady Geograficznej Anna Siulborska
2013/2014 Ada Tymińska laureatka z drugą lokatą XXXII Olimpiady Języka Łacińskiego Renata Bączek
2013/2014 Ada Tymińska laureatka XL Olimpiady Historycznej Michał Kacprzak
2013/2014 Jakub Przybyliński finalista XL Olimpiady Historycznej Michał Kacprzak
2013/2014 Kamila Łuczyńska finalistka XLIII Olimpiady Biologicznej Wiesława Iwańska
2013/2014 Kamila Łuczyńska finalistka XXIV Olimpiady Teologii Katolickiej ks. Andrzej Pieńdyk
2012/2013 Marta Nejman finalistka XXIII Olimpiady Teologii Katolickiej ks. Michał Fordubiński
2012/2013 Mkołaj Tomasz Kowalik laureat XV Olimpiady Wiedzy o Prawie Iwona Sarwińska
2012/2013 Ada Tymińska laureatka z II lokatą XLIII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego Anna Patelska
2012/2013 Kinga Trzcińska finalistka XXXIX Olimpiady Historycznej Michał Kacprzak
2012/2013 Gabriela Zapędowska finalistka XXXI Olimpiady Języka Łacińskiego Renata Bączek
2011/2012 Gabriela Zapędowska finalistka XXX Olimpiady Języka Łacińskiego Renata Bączek
2011/2012 Maciej Wilmanowicz finalista XXXVIII Olimpiady Historycznej Michał Kacprzak
2011/2012 Ada Tymińska laureatka XXXVIII Olimpiady Historycznej Michał Kacprzak
2012/2013 Marta Nejman finalistka XXI Olimpiada Teologii Katolickiej ks. Andrzej Kopczyński
2011/2012 Jacek Kruszyński finalista XLI Olimpiady Biologicznej Wiesława Iwańska
2010/2011 Bartosz Gralicki Laureat - finalista IV Olimpiady "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego" Michał Kacprzak
2010/2011 Mateusz Podraska finalista XL Olimpiady Biologicznej Wiesława Iwańska
2010/2011 Adam Leszczyński finalista LX Olimpiady Fizycznej Bogdan Iwański
2009/2010 Maciej Wilmanowicz laureat III Olimpiady Losy Żołnierza i Oręża Polskiego Michał Kacprzak
2009/2010 Marcin Laszuk finalista XXXIV Olimpiady Języka Angielskiego Anna Skowrońska
2008/2009 Wiktor Danielak finalista L Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Beata Pietrzak
2009/2010 Magdalena Domańska finalistka XXVIII Olimpiady Języka Łacińskiego Renata Bączek
2009/2010 Bartosz Słomiński laureat XXXVI Olimpiady Historycznej Beata Pietrzak
2009/2010 Justyna Śliwińska Finalistka XXXVI Olimpiady Geograficznej mgr Anna Siulborska
2008/2009 Monika Krzemińska Finalistka XL Olimpiady Języka Rosyjskiego mgr Maria Sieczkowska
2008/2009 Magdalena Domańska Finalistka XXVII Olipiady Języka Łacińskiego Renata Bączek
2007/2008 Wiktor Danielak finalista XXXIV Olimpiady Historycznej Beata Pietrzak
2007/2008 Damian Patrowicz finalista XXI Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej Katarzyna Stępniak
2007/2008 Kamil Warzyński Finalista XII edycji Olimpiady Wiedzy o UE – Szczecin Katarzyna Stępniak
2007/2007 Kamil Warzyński finalista Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej-Pułtusk Katarzyna Stępniak
2007/2008 Radosław Burny Finalista VI Międzynarodowej Olimpiady Lingwistyki Teoretycznej, Matematycznej i Stosowanej Olga Wojgienica
2007/2008 Radosław Burny finalista z wyróżnieniem XV Olimpiady Informatycznej Sebastian Ostrowski Janusz Grabowski
2007/2008 Radosław Burny laureat LIX Olimpiady Matematycznej Olga Wojgienica
2007/2008 Ewa Tytman finalistka XXXII Olimpiady Artystycznej s.: muzyka Sławomir Gałczyński
2007/2008 Aleksandra Goszczyńska finalistka XXXIX Olimpiady Języka Rosyjskiego Izabella Dębska
2007/2008 Izabela Prager laureatka XXXII Olimpiady Języka Angielskiego Ewa Rashid
2007/2008 Agata Grzybowska laureatka XXVI Olimpiady Języka Łacińskiego Renata Bączek
2006/2007 Antonina Ogonowska finalistka XIX Olimpiady Filozoficznej Ewa Dudzik
2006/2007 Dariusz Malczyk finalista XVII Olimpiady Teologicznej Ewa Dudzik
2006/2007 Kamil Warzyński finalista XI edycji Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej-Szczecin Katarzyna Stępniak
2006/2007 Radosław Burny finalista LVIII Olimpiady Matematycznej Olga Wojgienica
2006/2007 Izabela Prager finalistka XXXI Olimpiady Języka Angielskiego Ewa Rashid
2006/2007 Katarzyna Sawicka finalistka XXV Olimpiady Języka Łacińskiego Renata Bączek
2005/2006 Radosław Nisztor finalista XXI Olimpiady Wiedzy Ekologicznej Wiesława Iwańska
2005/2006 Kamil Warzyński Laureat zawodów okręgowych - IV miejsce - X edycja Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej-Szczecin Katarzyna Stępniak
2005/2006 Paweł Figurski finalista XVI Olimpiady Teologii Katolickiej ks. Maciej Jastrzębski
2005/2006 Tomasz Żołnowski finalista XIII Olimpiady Informatycznej J Grabowski
2005/2006 Bartosz Maciejewski finalista XVIII Olimpiady Filozoficznej L Mejer
2005/2006 Tomasz Żołnowski finalista LVII Olimpiady Mtematycznej Olga Wojgienica
2005/2006 Katarzyna Sawicka finalistka XXIII Olimpiady Języka Łacińskiego R Bšczek
2005/2006 Paweł Figurski Finalista XXXII Olimpiady Historycznej Agnieszka Sarnowska
2005/2006 Rafał Osetek Laureat XXXII Olimpiady Historycznej Agnieszka Sarnowska
2004/2005 Marta Spirydonow finalistka XV Olimpiady Teologii Katolickiej ks. Maciej Jastrzębski
2004/2005 Paweł Figurski finalista XXXI Olimpiady Historycznej Agnieszka Sarnowska
2004/2005 Michał Stępniewski finalista XXIX Olimpiady Języka Angielskiego Ewa Rashid
2004/2005 Damian Budzyński finalista XXXIV Olimpiady Biologicznej Wiesława Iwańska
2004/2005 Łukasz Banach finalista IX Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej - Szczecin Paweł Krydzyński
2004/2005 Łukasz Banach laureat Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej - Warszawa Paweł Krydzyński
2003/2004 Grzegorz Markowski finalista XVI Olimpiady Filozoficznej Elżbieta Ciesielska - Zając
2003/2004 Tomasz Żołnowski finalista LV Olimpiady Matematycznej Olga Wojgienica
2003/2004 Marcin Krajewski laureat XXXIV Olimpiady Literatury Języka Polskiego Sabina Szul
2002/2003 Agnieszka Szymańska finalistka XXXIV Olimpiady Języka Rosyjskiego Maria Sieczkowska
2002/2003 Martyna Sochocka finalistka XXXIV Olimpiady Języka Rosyjskiego Maria Sieczkowska
2000/2001 Piotr Rzepkowski finalista XXX Olimpiady Biologicznej Wiesława Iwańska
1977/78 Marek Rekus finalista IV Olimpiady Geograficznej Teresa Putek
2000/2001 Krzysztof Szymański laureat XIX Oplimpiady Języka Łacińskiego Renata Bączek
2000/2001 Marta Jamrowska finalistka XIX Olimpiady Języka Łacińskiego Renata Bączek
2000/2001 Marcin Lutomierski finalista XXXI Olimpiady Literatury i Języka Polskiego Sabina Szul
1999/2000 Krzysztof Szymański finalista XVIII Olimpiady Języka Łacińskiego Renata Bączek
1999/2000 Iwona Goszczyńska finalistka XXIX Olimpiady Biologicznej Wiesława Iwańska
1999/2000 Marcin Kozłowski finalista XXVI Olimpiady Historycznej Beata Pietrzak
1999/2000 Katarzyna Buzanowska finalistka XXX Olimpiady Literatury i Języka Polskiego Sabina Szul
1999/2000 Sylwia Gontarek laureatka XXX Olimpiady Literatury i Języka Polskiego Henryka Dybiec
1999/2000 Katarzyna Barańska laureatka XII Olimpiady Filozoficznej Renata Kutyło-Utzig
1998/99 Grzegorz Wąsiewski finalista XXV Olimpiady Historycznej Małgorzata Nowicka
1998/99 Katarzyna Barańska finalistka XI Olimpiady Filozoficznej Renata Kutyło-Utzig
1998/99 Anna Hut finalistka XIV Olimpiady Ekologicznej Małgorzata Stachowicz
1998/99 Sylwia Gontarek finalistka XXIX Olimpiady Literatury i Języka Polskiego Henryka Dybiec
1997/98 Grzegorz Lukowski finalista XXIV Olimpiady Geograficznej Tadeusz Zombirt
1997/98 Marek Portalski finalista XLIX Olimpiady Matematycznej Olga Wojgienica
1997/98 Aleksander Zbrzezny laureat X Olimpiady Filozoficznej Sabina Szul
1997/98 Magdalena Krystecka finalistka XVI Olimpiady Języka Łacińskiego Renata Bączek
1997/98 Dorota Nowalińska finalistka XXVII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego Sabina Szul
1996/97 Jakub Szczepański finalista XXXVIII Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Beata Pietrzak
1996/97 Michał Sobieski finalista XXIII Olimpiady Geograficznej Tadeusz Zombirt
1995/96 Aleksandra Wyczałkowska finalistka XLII Olimpiady Chemicznej Wanda Bieńkowska
1994/95 Anna Gontarek finalistka X Olimpiady Wiedzy Ekologicznej Krystyna Piwińska
1994/95 Dawid Żochowski finalista XXI Olimpiady Geograficznej Tadeusz Zombirt
1994/95 Izabela Kobus wyróżniona finalistka XIII Olimpiady Języka Łacińskiego Renata Bączek
1994/95 Agnieszka Gierzyńska-Zalewska finalistka XIII Olimpiady Języka Łacińskiego Renata Bączek
1993/94 Anna Gontarek finalistka IX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej Krystyna Piwińska
1993/94 Aleksandra Kowalska finalistka XII Olimpiady Języka Łacińskiego Renata Bączek
1993/94 Elżbieta Lewandowska finalistka XII Olimpiady Języka Łacińskiego Renata Bączek
1993/94 Jakub Dobruch finalista XLV Olimpiady Matematycznej Olga Wojgienica
1993/94 Jakub Dobruch finalista XXIII Olimpiady Biologicznej Krystyna Piwińska
1992/93 Dariusz Brykała finalista XIX Olimpiady Geograficznej Tadeusz Zombirt
1992/93 Jakub Dobruch finalista XLIV Olimpiady Matematycznej Olga Wojgienica
1991/92 Paweł Czaplicki finalista XVIII Olimpiady Geograficznej Tadeusz Zombirt
1991/92 Agnieszka Radkowska finalistka XVI Olimpiady Artystycznej (plastycznej) Elżbieta Ciesielska-Zając
1989/90 Jakub Ligor finalista VI Olimpiady Języka Angielskiego Zofia Rogoza
1988/89 Jarosław Żółtowski finalista XXX Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Barbara Mierzejewska
1988/89 Małgorzata Gapińska finalistka XXX Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Małgorzata Nowicka
1988/89 Rafał Golat laureat XXX Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym - VI lokata Barbara Mierzejewska
1987/88 Iwona Komorowska finalistka XI Olimpiady Języka Niemieckiego Grażyna Składanowska
1987/88 Paweł Młynarkiewicz finalista XIII Olimpiady Wiedzy Społeczno-Politycznej Jerzy Stępniak
1987/88 Tomasz Burczyński laureat XXIX Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Barbara Mierzejewska
1986/87 Adam Kaliszuk finalista XIII Olimpiady Geograficznej Tadeusz Zombirt
1986/87 Małgorzata Chudzyńska laureatka XVIII Olimpiady Języka Rosyjskiego Władysława Pazura
1985/86 Piotr Chlebicki finalista XXXII Olimpiady Chemicznej Danuta Niesłuchowska
1985/86 Tatiana Szlachcic finalistka XII Olimpiady Geograficznej Tadeusz Zombirt
1984/85 Krzysztof Borkowski finalista XI Olimpiady Geograficznej Tadeusz Zombirt
1984/85 Jarosław Mikos finalista XI Olimpiady Geograficznej Teresa Putek
1984/85 Robert Koźluk finalista XXXIV Olimpiady Fizycznej Maria Zmysłowska
1983/84 Ewa Masłowska finalistka XIII Olimpiady Biologicznej Krystyna Piwińska-Morzeńska
1983/84 Krzysztof Borkowski finalista X Olimpiady Geograficznej Tadeusz Zombirt
1983/84 Artur Adamek finalista X Olimpiady Geograficznej Tadeusz Zombirt
1981/82 Zbigniew Żuchniewicz finalista VIII Olimpiady Geograficznej Tadeusz Zombirt
1981/82 Dariusz Świątek finalista VIII Olimpiady Geograficznej Tadeusz Zombirt
1981/82 Sławomir Milik finalista VIII Olimpiady Geograficznej Tadeusz Zombirt
1981/82 Jan Surowiec laureat XIII Olimpiady Języka Rosyjskiego Władysława Pazura
1980/81 Jakub Zaic finalista VII Olimpiady Geograficznej Tadeusz Zombirt
1980/81 Wioletta Wiśniewska finalistka VII Olimpiady Geograficznej Tadeusz Zombirt
1980/81 Grzegorz Szamel finalista XXXII Olimpiady Matematycznej Janina Rędzińska
1980/81 Grzegorz Szamel laureat Międzynarodowego Konkursu Fizycznego w Warnie - II miejsce Stanisław Stefański
1980/81 Grzegorz Szamel laureat XXX Olimpiady Fizycznej Stanisław Stefański
1979/80 Jarosław Troch finalista II Olimpiady Filozoficznej Teresa Kalaszczyńska
1979/80 Paweł Zieleniewski finalista VI Olimpiady Geograficznej Tadeusz Zombirt
1979/80 Stanisław Żuk finalista VI Olimpiady Geograficznej Tadeusz Zombirt
1979/80 Roman Roszko finalista VI Olimpiady Geograficznej Tadeusz Zombirt
1979/80 Roman Roszko finalista XI Olimpiady Języka Rosyjskiego Władysława Pazura
1979/80 Krzysztof Krakowski laureat XXXI Olimpiady Matematycznej Janina Rędzińska
1978/79 Joanna Drejer finalistka III Olimpiady Artystycznej (plastycznej) Halina Kocięda
1978/79 Jarosław Łoskot finalista XXVIII Olipmiady Fizycznej Jerzy Ostrowski
1978/79 Jolanta Rybicka finalistka VIII Olimpiady Biologicznej Krystyna Piwińska
1978/79 Jan Syroka finalista XX Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Ewa Karpińska
1978/79 Ewa Horodyska laureatka II Olimpiady Języka Francuskiego - II miejsce Krystyna Mazowiecka
1978/79 Ewa Horodyska laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Języka Francuskiego organizowanego przez Polski Komitet Współpracy z Aliance Francaise Krystyna Mazowiecka
1977/78 Urszula Pakuła finalistka II Olimpiady Artystycznej (plastycznej) Halina Kocięda
1977/78 Cezary Macišg finalista XXIX Olimpiady Matematycznej Janina Rędzińska
1977/78 Urszula Rymarowicz finalistka IV Olimpiady Geograficznej Tadeusz Zombirt
1977/78 Bożena Kraśnicka finalistka VII Olimpiady Biologicznej Krystyna Piwińska
1977/78 Andrzej Dorobek finalista II Olimpiady Języka Angielskiego Maria Łaska
1977/78 Aneta Szymborska finalistka IX Olimpiady Języka Rosyjskiego Władysława Pazura
1976/77 Grażyna Krysińska finalistka I Olimpiady Artystycznej (plastycznej) Halina Kocięda
1976/77 Robert Kamiński laureat I Olimpiady Artystycznej (plastycznej) - II miejsce Halina Kocięda
1976/77 Przemysław Wybiera finalista III Olimpiady Geograficznej Tadeusz Zombirt
1976/77 Bogdan Maksjan finalista III Olimpiady Geograficznej Tadeusz Zombirt
1976/77 Ewa Krajewska finalistka III Olimpiady Geograficznej Teresa Putek
1976/77 Maciej Grastka finalista VI Olimpiady Biologicznej Elżbieta Michalska
1976/77 Jolanta Motylińska finalistka I Olimpiady Języka Angielskiego Janina Sosnowska
1976/77 Maria Wójcik finalistka VIII Olimpiady Języka Rosyjskiego Władysław Pazura
1976/77 Andrzej Dorobek finalista VII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego Halina Bratkowska-Sitkowska
1976/77 Hanna Brzuska finalistka VI Olimpiady Literatury i Języka Polskiego Teresa Kalaszyńska
1975/76 Andrzej Żelechowski finalista XXII Olimpiady Chemicznej Danuta Niesłuchowska
1975/76 Marek Strześniewski finalista VI Olimpiady Literatury i Języka Polskiego Henryka Dybiec
1975/76 Barbara Bielska finalistka VII Olimpiady Języka Rosyjskiego Władysława Pazura
1975/76 Jolanta Lutek finalistka VII Olimpiady Języka Rosyjskiego Władysława Pazura
1975/76 Grzegorz Bombała finalista II Olimpiady Historycznej Teresa Nych
1975/76 Józef Lewandowski finalista XVII Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Teresa Nych
1974/75 Jerzy Szyfer finalista XXV Olimpiady Fizycznej Maria Siemiątkowska
1974/75 Leszek Lange laureat Ogólnopolskiego Konkursu Młodych Mistrzów Techniki - II miejsce Alicja Piasecka
1974/75 Jerzy Szyfer finalista XXVI Olimpiady Matematycznej Henryk Budka
1974/75 Karol Grabski Finalista XXVI Olimpiady Matematycznej Henryk Budka
1974/75 Andrzej Żelechowski Finalista XXI Olimpiady Chemicznej Danuta Niesłuchowska
1974/75 Krzysztof Nowak Finalista I Olimpiady Geograficznej Tadeusz Zombirt
1974/75 Ireneusz Kamiński Laureat I Olimpiady Geograficznej - I miejsce Tadeusz Zombirt
1974/75 Włodzimierz Gšsiorowski Finalista IV Olimpiady Biologicznej Krystyna Piwińska
1974/75 Elżbieta Lewandowska Finalistka IV Olimpiady Biologicznej Krystyna Piwińska
1974/75 Maria Więcek Finalistka IV Olimpiady Biologicznej Krystyna Piwińska
1974/75 Gabriel Gołaszewski Finalista IV Olimpiady Biologicznej Krystyna Piwińska
1974/75 Andrzej Szatkowski Finalista XVI Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Irena Nyckowska
1974/75 Grażyna Mękarska Finalistka VI Olimpiady Języka Rosyjskiego Władysława Pazura
1973/74 Karol Grabski Finalista XXV Olimpiady Matematycznej Henryk Budka
1973/74 Jerzy Wiejacha Finalista XV Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Barbara Mierzejewska
1973/74 Wojciech Marchlewski Finalista XV Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Irena Nyckowska Teresa Nych
1973/74 Urszula Cichowicz Finalistka XV Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Irena Nyckowska Teresa Nych
1973/74 Ewa Bednarek Finalistka XV Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Irena Nyckowska Teresa Nych
1973/74 Jacek Karłowicz Finalista XV Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Irena Nyckowska Teresa Nych
1973/74 Wojciech Łochowski Finalista III Olimpiady Biologicznej Krystyna Piwińska
1972/73 Jarosław Juszczakiewicz Finalista II Olimpiady Biologicznej Elżbieta Michalska
1972/73 Witold Hibner Finalista II Olimpiady Biologicznej Elżbieta Michalska
1972/73 Wojciech Łochowski Finalista II Olimpiady Biologicznej Maria Walkusz
1972/73 Leszek Biały Laureat III Olimpiady Literatury i Języka Polskiego - IV miejsce Stefania Zalęska
1972/73 Roman Stępniewski Laureat XXII Olimpiady Fizycznej - I miejsce Stanisław Stefański
1971/72 Elżbieta Pankowska Wyróżniona w Ogólnopolskim Konkursie Języka Francuskiego organizowanym przez Polski Komitet Współpracy z Aliance Francaise Krystyna Mazowiecka
1971/72 Roman Stępniewski Laureat Międzynarodowej Olimpiady Fizycznej w Bukareszcie - III miejsce Katarzyna Ostrowska
1971/72 Roman Stępniewski Laureat XXI Olimpiady Fizycznej - III miejsce Katarzyna Ostrowska
1951/52 Tadeusz Pniewski Laureat Ogólnopolskiej I Olimpiady Fizycznej Józef Karaskiewicz