Logo

 Wizytówka:

Liceum Ogólnokształcące
im. Marsz. St. Małachowskiego
w Płocku

ul. Małachowskiego 1
09-400 Płock

Dyrektor Liceum
mgr Katarzyna Góralska

tel. 24 366-66-00
tel. 24 366-36-00
fax 24 366-36-01
Forum Banner


      


Sponsorzy

Rekrutacja
, czyli wszystko co powinieneś wiedzieć jeśli chcesz się tutaj znaleźć!

O szkole
- Małachowianka to najstarsza szkoła w Polsce. Istnieje nieprzerwanie od 1180 roku.

Chór "Minstrel"
powstał w Małachowiance w 1992 roku. Jest to chór mieszany.

Siatkówka, koszykówka, lekkoatletyka,
czyli po prostu sport w Małachowiance.

Małachowiacy w internecie
, czyli linki do stron uczniów i absolwentów.Mężczyźni - wady i zalety

Jeśli kobiety są z Wenus, to mężczyźni...?! Są kosmitami! Wielu ludzi mówi, że to kobiety są skomplikowane. Co nie jest do końca złą tezą. Wiec jak my postrzegamy facetów?

Mężczyźni mają kilka zalet:

  • Dają nam poczucie bezpieczeństwa.
  • Niektórzy, ale to naprawdę niektórzy wiedzą, kiedy przytulić, kiedy powiedzieć czułe słowo.
  • Przy nich nie musimy grać. Jeśli nas kochają, zaakceptują nas takimi jakimi jesteśmy. Nawet gdy będziemy zgrywać bezsilne, słabe i naiwne - to tylko to tylko wzbudzi w nich instynkt opiekuńczy i będą mogli się wykazać.
  • Chyba najlepszy argument - możemy ich owinąć sobie wokół palca, a wtedy są gotowi spełnić każde nasze życzenie.

Jednak pomimo tych paru zalet, facet i tak głównie składa się z wad:

  • Po pierwsze: EGO, EGO, EGO! Nie ma chyba na świecie nic gorszego niż znieważenie czyjejś męskości i poczucia dumy. W końcu facet to maczo, który może góry przenosić, jeśli tylko chce. Jednak my wiemy że, no powiedzmy to sobie po prostu mu się nie chce. Według nich nie muszą pokazywać, udowadniać nam, jakimi na prawdę są bo to widać, gołym okiem.
  • Czy żaden facet nie wie jak postępować z kobietą?! Albo słodzą nam tak, że mamy ochotę uciec czym prędzej, oblepione słodyczą ich nieokiełznanych zalotów, albo są dla nas szorstcy jak całkiem nowy, jeszcze nie używany papier ścierny! Drodzy Panowie, pobudka!

Tak, My mamy wymagania, ale proszę, bez przesady. My chcemy tylko księcia z bajki! Ideała, który w równej mierze będzie romantykiem z artystyczną duszą, inteligentnym dżentelmenem z czarującym akcentem jak również szalonym motocyklistą, który jest gotów nas porwać byle by tylko spędzić z nami chwile.

Chcemy po prostu kogoś po środku, zwyczajnego...

Długie nogi, jędrny biust i są gotowi zrobić, co tylko chcemy. Co tam matka, co ta żona, czy kochanka!? Liczy się tu i teraz! Zalotne spojrzenie, figlarny uśmiechem i to jest to, każdy facet nawet nie wiadomo jak święty się skusi.

Kobiety umieją i lubią mówić. Wiec czemu u lich ich nie słuchacie? Drobne, a czasami wręcz porażające swą prostotą przekazu znaki jakie wam dajemy. Nie widzicie? Nie chcecie? Boicie się spełnić nasze oczekiwania ze strachem w oczach, że tak bd już zawsze?

Czasami tak bywa, że po pierwszej randce stwierdzacie, że już nie musicie się starać.W tej sytuacji powiem wam tylko jedno - jesteście w błędzie. Zapamiętajcie sobie. Dziewczyna raz zdobyta, musi być zdobywana systematycznie. My lubimy, wręcz uwielbiamy, gdy mężczyźni okazują nam swoje uczucia. Drobne, ale czułe gesty ..., tak to na nas działa.

Mężczyźni: myślą jedno, mówią drugie, a nie robią nic! Ach, gdybyście choćby w połowie robili to, co uważacie za słuszne. Nie patrząc na miny kolegów, czy nie bojąc się ośmieszenia. Panowie, panowie! Do dzieła, nie ma czego się bać! Może i my kobiety, wydajemy się wam trochę dziwne, a czasem wręcz nienormalne. Ale czy czasem nie warto się postarać?
Mimo wszytko, mimo waszych wad, jesteście naszymi drugimi połówkami.

Pamiętajcie o tym i ... do boju!

[Powrót do spisu treści]

[powrót do głównej]